Zakładamy dzienniczek…

Jednym z najlepszych, ale cały czas niedocenianych sposobów na polepszenie codziennego jadłospisu jest… prowadzenie dzienniczka diety.

Od wielu lat eksperci żywieniowi oraz publikacje poświęcone zdrowemu odżywianiu zachęcają do ich prowadzenia, jednak potencjalni użytkownicy nie są zbyt entuzjastycznie nastawieni do takiej formy dbania o jadłospis, bo wymaga to systematyczności, a także odrobiony cierpliwości. Jeżeli dodamy, że trzeba to robić z reguły w wersji papierowej lub stukając w klawiaturę…

Ten niekorzystny stan zmienia firma Dietomat.pl, która zaoferowała klientom całkowicie nowe rozwiązanie, łączące w sobie wszystkie zalety tradycyjnych dzienniczków, jak też ich wersji online.

Dietomat.pl - najlepsze diety. Duża baza produktów i profesjonalna obsługa. Wypróbuj!
Strona główna Dietomat.pl – tutaj poznasz ofertę serwisu

Jak to działa?

Prowadzenie Dzienniczka jest bardzo naturalne – zaczynasz od dodania pierwszego produktu lub korzystasz gotowego zestawu śniadaniowego, z możliwością jego modyfikacji. Każdy kolejny krok jest równie prosty i szybki.

Innowacyjność produktu zaczniesz doceniać już od pierwszego momentu, ponieważ do Twojej dyspozycji jest baza ponad 3500 zweryfikowanych produktów z miarami kuchennymi – wyszukujesz produkt, określasz jednym kliknięciem jego ilość i składasz gotowy posiłek.

Dietomat_dodanie_posiłku
Dzienniczek diety – gotowe zestawy i bogata baza produktów.

Jednak spisywanie posiłków i liczenie kalorii to nie wszystko i może szybko się znudzić lub być mało odkrywcze, dlatego też Dietomat.pl przygotowując swój produkt postawił na zbilansowanie Twojej diety. Dlatego od samego początku wypełniania dzienniczka diety towarzyszyć Ci będą informacje o poziomie tłuszczy, węglowodanów, czy białka. W ten sposób zobaczysz, co powinnaś poprawić przy komponowaniu posiłków.

Bilansowanie diety_Dietomat.pl
Zbilansowanie diety – oferujemy coś więcej niż podsumowanie kaloryczności posiłku.

Może Twój problem ze schudnięciem nie jest związany z przekraczaniem limitu kalorycznego? Może to wina zbyt dużej ilości tłuszczy i węglowodanów w diecie? Wszystko jest możliwe, a korzystanie z dzienniczka pomoże zobaczyć błędy i poprawić nawyki żywieniowe.

Efekty bilansowania diety w produkcie Dietomat.pl możesz przeglądać w formacie kalendarza – to niezwykle prosty sposób oceny swoich postępów w zbilansowaniu posiłków oraz ich wartości kalorycznej.

Kalendarz_dzienniczka diety - Dietomat.pl
Twój dzienniczek w formie kalendarza. Zobacz jaki był Twój posiłek – sprawdź zbilansowanie diety.

Wypróbuj za darmo!

Produkt można przetestować za darmo – docenić zalety i kupić. Opłata aktywacyjna nikogo nie powinna zniechęcić, bo warto zdrowo się odżywiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *