Czy znacie dobrego dietetyka z Poznania?

Jak schudnąć z dietetykiem?

Zastanawiacie się na pewno nad masą produktów i suplementów, które mają Wam pomóc w odchudzaniu. Nie są one tanie, jednak przy dobrej reklamie mnóstwo osób, szczególnie kobiet, ale mężczyzn również nabiera się na ich skuteczność. Hamowanie apetytu, przyspieszenie metabolizmu i inne hasła, które mają nas przekonać do tego, że bez zmiany nawyków, możemy zajadać się słodyczami, popijać colą, jeść co chcemy i kiedy chcemy, a tabletka, herbatka, proszek pozwoli nam na zrzucenie kilogramów.

Nie będę pisać o efekcie jojo, bo każdy kto się odchudzał to wie, że początkowe sukcesy radykalnej czasami diety, kończą się przytyciem, rozregulowaniem metabolizmu i innymi problemami ze zdrowiem. Dlatego też nie powinniście testować na sobie niczego, co nie zostało skonsultowane ze specjalistą – dietetykiem.

metamorfoza Dietomat dietetyk Poznań

Dietomat – czyli dietetycy z Poznania, ale także skuteczna dieta online.

Przede wszystkim to zupełnie inne podejście, które pozwala na utratę kilogramów i poprawę funkcjonowania organizmu, ale przede wszystkim uczy zdrowego odżywiania.

Żeby osiągnąć sukces zalecamy osobie, która umawia wizytę, wykonanie badań laboratoryjnych ( ogólna morfologia, żelazo z ferrytyną, białko CRP, kreatynina, lipidogram, poziom homocysteiny, poziom witaminy D3, B12), podobnie jest w przypadku osób, które zdecydują się na wybór Osobistego Dietetyka online. 

Dodatkowo zalecamy przygotowanie 3- dniowego dziennika diety, w którym opiszemy posiłki jedzone przez ostatnie dni, łącznie z ilością i rodzajem produktów, a także wypitymi płynami.

Jak przebiega wizyta u dietetyka (Dietomat, Poznań)?

Zaczynamy od rozmowy i wysłuchania osoby, która pojawiła się w gabinecie, czyli klasyczny, ale profesjonalny wywiad dietetyczny. Na dalszym etapie analizujemy wyniki, które otrzymaliśmy, omawiamy z czego wynikają dolegliwości, jakie mogą być ich przyczyny.

Zdrowa i zbilansowana dieta od Dietomat Poznań
Zdrowa i zbilansowana dieta od Dietomat Poznań.

W kolejnej fazie przechodzimy do pomiaru i analizy składu ciała za pomocą urządzenia marki TANITA. Wizytę kończymy przedstawieniem zaleceń oraz planu dietetycznego, który zostanie dostarczony po 1-2 dniach na adres email. Tyle potrzebujemy średnio na opracowanie indywidualnej diety.

Nasze metody pracy przynoszą efekty, które czasami publikujemy na stronie Dietomat.pl

Na koniec chcielibyśmy Was zaprosić  do profesjonalnego dietetyka w Poznaniu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *